Dünya çapında yaşanan global finans krizi nedeniyle Avrupa ülkeleri kendi vatandaşlarına yönelik olan sağlık sigortası kapsamlarını değiştirdi. Bu Avrupa ülkeleri diş tedavilerini vatandaşın sigorta kapsamının dışında tutmakta.

Özellikle ücretleri yüksek diş protezlerini ve dental implantlarını kendi ülkelerinde yaptırırlarsa, protez ve implant ücretini devlet ve özel sigortaları karşılamamakta. Bu ücretleri hasta kendisi ödemek zorundadır.

Türkiye’ye gelerek protezlerini sağlık turizmi kapsamında yaptırırlarsa neredeyse kendi ülkelerindeki fiyatın hemen hemen dörtte birini ödeyerek bu hizmeti almış olurlar.

TEDAVİ AŞAMALARI
Ülkenizde herhangi bir panaromik röntgen çektirerek bunu e-mail ve ya kargo yoluyla Türkiye'ye ulaştıracak olursanız, Panaromik röntgeninizi inceleyerek yapılacak tedaviler tespit edilip, tedavinin maliyeti size bildirilir.

Sizden onay alınmasının ardından başlangıç için karşılıklı randevu günü tespit edilir. Dolgu, diş çekimleri, dişeti tedavisi ve röntgen gibi tedavilerinizi kendi ülkenizde yaptırırsanız Türkiye'de uygulanacak tedavi süresini kısaltmış olursunuz. Diş protezlerinin tedavi süresi yaklaşık bir haftada biter. (Eğer diş çekim gerekirse önceden diş çekimini kendi ülkenizde bir buçuk ay önceden yaptırırsanız daha iyi olur) İmplant içinse ilk randevuda implantlar yerleştirilir. Yaklaşık üç dört ay sonra diğer gelişinizdeimplantların üst yapısı yapılır.

Polikliniğinizle nasıl irtibat sağlayabilirim ?

İletişim formumuzdan dilediğiniz soruları sorabilir, bilgi alabilirsiniz.

Yurt Dışı Hasta Sorumlusu Birimimiz sizinle iletişime geçecektir. Ayrıca 0090 242 323 6468 no'lu numaradan veya info@noaklinik.net adresine mail atarak bize ulaşabilirsiniz.


100%

Memnuniyet

15

Başarı Sertifikası

14

Ülkeye Hizmet

12

Yıllık Deneyim

8742

Happy Smile

Tüm Hakları Saklıdır.
3XCode